Список знайдених записів в каталогі по тематичній підбірці "Електроенергетика" : 1 126

1 2 3 38
УДК 621.316.13

   САЧЕНКО А. І. Система автоматичного керування режимами роботи розподільної електричної мережі з сонячними електростанціями при несиметричному навантаженні / А. І. САЧЕНКО //ВІСНИК ХНТУ. № 2(89).-Херсон: Херсонський національний технічний університет.,2024.-c.63-71; Бібліогр.: 9 назв.На основі проведеного дослідження встановлено: 1. Задачу автоматичного керування режимами роботи РЕМ з СЕС при несиметричному навантаженні найдоцільніше розглядати як задачу багатокритеріальної (векторної) оптимізації, для вирішення якої, найкраще підходить метод наближення до утопічної точки в просторі критеріїв. 2. Розроблена структурна схема САК режимами роботи РЕМ з СЕС та алгоритм визначення вектору керування дали можливість створити комп’ютерну імітаційну модель САК режимами РЕМ з СЕС при несиметричному навантаженні
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.722

   Чорна В.О. Порівняльний аналіз ефективності пасивного та активного фільтрів вищих гармонік в мережі з нелінійним навантаженням / В.О. Чорна, О.О. Кудряшов //Вісник Приазовського державного технічного університету. № 48.-Дніпро: ДВНЗ «ПДТУ».,2024.-c.83-91; Бібліогр.:12 назв.Для глибокого аналізу впливу нелінійного навантаження на електричну мережу було обрано систему «імпульсний перетворювач – двигун постійного струму». Проведені дослідження шляхом імітаційного моделювання дозволили отримати наступні результати: – ІП спотворює напругу та струм. Спотворення збільшуються зі зміною кута управління ІП від п/6 до п/2, призводячи до збільшення THDI на стороні вищої напруги трансформатора до рівня 13,6%, що перевищує допустимі стандартами якості електричної енергії значення; – ПФ, що складається з 6 блоків та налаштований на компенсацію 5, 7, 11, 13, 17 та 19 гармонік, дозволяє підвищити ККД до 95-98% та знизити THDI до рівня 6,99%. Але даний показник вище дозволеного стандартом
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316

    АНАЛІЗ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ТЕМПЕРАТУРИ НАПІВПРОВІДНИКОВОЇ СТРУКТУРИ СИЛОВИХ НАПІВПРОВІДНИКОВИХ ПРИЛАДІВ В УМОВАХ ЇХ РОБОТИ В КОМУТАЦІЙНИХ НАПІВПРОВІДНИКОВИХ АПАРАТАХ / Н. САБАЛАЄВА, В. ІЛЛАРІОНОВ, С. ІНОСОВ , В. ПАВЛЕНКО //Вісник Хмельницького національного університету. №1(331).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.121-127; Бібліогр.:7 назв.Запропонована в роботі методика розрахунку температури структури потужних СНП в імпульсному режимі дозволяє з достатньою для інженерних розрахунків точністю обчислювати нестаціонарний тепловий режим цих приладів при дії на них імпульсів потужності довільної форми тривалістю до 0,02 с. При цьому для виконання цих розрахунків достатньо володіти інформацією тільки про параметри СНП, необхідних для розрахунку потужності втрат. Крім того, застосування при розрахунках стандартних програм, зручних у використанні, роблять цю методику доступною для широкого кола спеціалістів.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.7

   ЛОБОДА Ю. ЗАСТОСУВАННЯ SOFT OPEN POINT ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ВТРАТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ / Ю. ЛОБОДА, Р. СЛОБОДЯН //Вісник Хмельницького національного університету. №2(333).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.166-170; Бібліогр.:8 назв.В даній статті проаналізовано застосування SOP в мережах 10 кВ операторів систем розподілу для зменшення втрат електроенергії. Розрахунок на реальних даних Ф-33 та Ф-45 Хмельницького РЕМ показав, що застосування SOP призводить до зменшення втрат електроенергії в мережах 10 кВ на 14,2%, термін окупності встановлення пристрою становить 8,2 роки, а при збільшенні навантаження в 3 рази очікуване значення терміну окупності – 2,8 роки.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 004.4

   МАЛІНОВСЬКИЙ Р. АСПЕКТИ РЕАГУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ ЗУМОВЛЕНІ АНОМАЛІЯМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ / Р. МАЛІНОВСЬКИЙ, В. БОДНАРУК //Вісник Хмельницького національного університету. №2(333).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.171-176; Бібліогр.:8 назв.Цифрова інфраструктура є актуальною областю дослідження, яка має широке застосування у високо динамічних інтерактивних середовищах збої яких характеризуються невизначеністю, тиском часу і ризиками. Такі властивості роблять його перспективним для вивчення когнітивної роботи (корисних для відстеження процесів), зокрема через зростаючу актуальність у технологічно-опосередкованих розподілених системах.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.9:551.5

   ШТУЦЬ А. АНАЛІЗ ФАКТОРІВ РИЗИКУ АВАРІЙ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ОБУМОВЛЕНИХ КЛІМАТИЧНИМИ УМОВАМИ / А. ШТУЦЬ, І. ЗОЗУЛЯК, Н. ГРИГОРЕНКО //Вісник Хмельницького національного університету. №3(335).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.314-325; Бібліогр.:16 назв.Дослідження факторів ризику аварій на лініях електропередач, спричинених кліматичними умовами, підкреслює важливість оптимізації проектування та єксплуатації. Проаналізовані методики реконструкції та автоматичного моніторингу кліматичних навантажень які покращують якість і безпеку роботи ліній, зменшуючи кількість аварій. Нові технології дозволяють ефективно зменшити витрати на ремонт та підвищити надійність ліній, враховуючи геологічні та кліматичні ризики.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.122.5

    ПІДХОДИ ДО ВИБОРУ ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ В СТРУКТУРІ ЧАСТОТНО-РЕГУЛЬОВАНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ МЕРЕЖЕВИХ НАСОСНИХ АГРЕГАТІВ СИСТЕМ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ / М. ФЕДІРКО, О. АВИТІЙ, Р. ГОЛОВКО, М. ЧОРНИЙ //Вісник Хмельницького національного університету. №4(339).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.102-109; Бібліогр.:15 назв.Визначення параметрів частотного регулювання електроприводу насосних агрегатів в мережі централізованого теплопостачання є необхідною передумовою для синтезу його структури та визначення технічних параметрів його основних структурних елементів: перетворювача частоти та електродвигуна. За отриманими результатами визначення основних параметрів частотно-регульованого електроприводу насосного агрегату мають бути обрані його складові елементи, а саме: за розрахунковою витратою теплоносія в мережі, має бути визначена продуктивність насоса, його напірна характеристика та споживана електрична потужність.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.311

   ШПАЧУК О. ДІАГНОСТУВАННЯ СИЛОВИХ ТРАНСФОРМАТОРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ АНАЛІЗУ ЧАСТОТНОГО ВІДГУКУ / О. ШПАЧУК //Вісник Хмельницького національного університету. №4(339).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.115-121; Бібліогр.:15 назв.Наявні рекомендації та нормативні документи дають змогу організувати проведення виміру частотного відгуку силових трансформаторів з достатньо високим рівнем точності результатів вимірювань, а також зменшити вплив факторів навколишнього середовища. Проте, в частині виконання аналізу результатів вимірювань та визначення стану силових трансформаторів, наявні керівні документи закликають спиратися на досвід виконання вимірювань та аналізу частотного відгуку та надають лише узагальнений опис того чи іншого дефектного стану, що є недостатнім, особливо на ранніх етапах впровадження зазначеного методу діагностування.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.314

   Грабко В.В. КОМПЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ КІЛ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТНОКЕРОВАНИХ АСИНХРОННИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ / В.В. Грабко,А.А. Бартецький, К.В. Чмих //Вібрації в техніці та технологіях. № 1(112).-Вінниця: Вінницький національний аграрний університет.,2024.-c.60-71; Бібліогр.:14 назв.У роботі було розроблено комп'ютерну модель для діагностування гальмівних кіл частотно-керованих асинхронних електроприводів з використанням логікочасових функцій та вейвлет-діагностування. Для перевірки ефективності моделі був проведений натурний експеримент, під час якого були отримані дані про роботу гальмівних кіл.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.716.2

   Беззуб М. ЧАСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИЛОВИХ КІЛ ПОСЛІДОВНОГО АКТИВНОГО ФІЛЬТРА ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ФІЛЬТРАЦІЇ / М. Беззуб, О. Бялобржеський //Вісник КрНУ імені Михайла Остроградського. № 3(146).-Кременчук: КрНУ імені Михайла Остроградського.,2024.-c.137-144; Бібліогр.: 15 назв.Досліджено частотні характеристики напруги навантаження силового контуру відносно зміни частоти напруги мережі. Результати показали, що при збільшенні частоти напруги мережі амплітуда напруги навантаження спочатку збільшується від -25 дБ при 0.1 Гц до -1 дБ при 1 Гц. А потім зменшується від -1 дБ при 1600 Гц до -23 дБ при 16 кГц. Це свідчить про стабільну роботу на широкому спектрі частот
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 620.9:622.6:338.45

    ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЕНЕРУЮЧИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ШАХТНИХ ПІДЙОМІВ У ПРОМИСЛОВИХ УМОВАХ / Д. Божик, В. Баш, А. Баш, Д. Чейлях //Економіка промисловості. № 3(107).-Київ: Інститут економіки промисловості України.,2024.-c.65-74; Бібліогр.:8 назв.Запропоновано інструментальне вимірювання електричних параметрів шахтних підйомних установок у реальних умовах експлуатації (залізорудна промисловість). Встановлено, що обсяги генерації електроенергії шахтними клітьовими підйомними установками суттєво перевищують результати скіпових підйомних установок. Реально одержані показники щодо генерації електроенергії клітьовими підйомними установками є набагато меншими, ніж за результатами теоретичних оцінок.
Електроенергетика
620

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.13

   ДАНИЛЬЧЕНКО Д. ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВЗАЄМОДІЇ РОЗПОДІЛЕНОЇ ГЕНЕРАЦІЇ З ЛОКАЛЬНОЮ ЕЛЕКТРИЧНОЮ МЕРЕЖЕЮ / Д. ДАНИЛЬЧЕНКО, Д. КУЗНЕЦОВ //ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА. № 2.-Запоріжжя: Національний університет "Запорізька політехніка".,2024.-c.18-26; Бібліогр.:20 назв.Отримані результати показують, що застосування пристроїв компенсації реактивної потужності дозволяє підвищити пропускну спроможність діючих ліній електропередач і трансформаторів, що особливо ціно коли більшість схем електромережі куди інтегрується розподілена генерація має радіальний тип, тобто, фактично знижує інтеграційний поріг для відновлювальної генерації в електричні мережі. Немало важливим фактором є те що, впровадження пристроїв компенсації реактивної потужності разом з розподіленою генерацією вирішує проблему зі стабілізацією та втратою напруги в електричних мережах, а також покращує показники якості електричної енергії.
Електроенергетика
62

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.925

   СТЕПАНЕНКО Ю. ДОСЛІДЖЕННЯ НАПРУГИ НЕСИМЕТРІЇ У ТРИФАЗНИХ МЕРЕЖАХ З РІЗНИМИ РЕЖИМАМИ НЕЙТРАЛІ / Ю. СТЕПАНЕНКО //ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА. № 2.-Запоріжжя: Національний університет "Запорізька політехніка".,2024.-c.27-35; Бібліогр.:18 назв.Проведені дослідження показали, що найбільше зростання напруги нульової послідовності відзначається при ємності несиметрії, яка становить 10...30% від ємності ізоляції мережі. Причому найбільш суттєвий вплив відносна ємнісна несиметрія ізоляції при зміні значень ємності мережі відносно землі надає на величину напруги нульової послідовності в мережах з компенсованою нейтраллю і практично виключається при повністю ізольованій нейтралі мережі відносно землі.
Електроенергетика
62

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 629.4:629.02

    СТВОРЕННЯ ПЕРШОГО ВІТЧИЗНЯНОГО ВАНТАЖНОГО ВАГОНА ДЛЯ КОЛІЇ 1435 ММ ЗА ВИМОГАМИ TSI / М.В. Крамаренко, О.А. Гречкін, О.І. Плютін, Д.О. Єгоров //Залізничний транспорт України. № 3 (152).-Київ: НДКТІ" АТ "Укрзалізниця.,2024.-c.4-14; Бібліогр.:31 назв.Вагон-платформа моделі 13-7147 за результатами комплексу його випробувань відповідає конструктивним вимогам TSI - Регламенту Комісії ЄС № 321/2013, що стосуються технічної специфікації експлуатаційної сумісності підсистеми "рухомий склад - вантажні вагони" залізничної системи в ЄС. Отриманий комплект міжнародних сертифікатів та дозволів дає право вільної експлуатації вагонів-платформ моделі 13-7147 на коліях шириною 1435 мм України та країн ЄС.
Електроенергетика
62

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 656.025: 330.131.7

   Щека В.І. ТЕХНІКИ ІТ-РИЗИК МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ / В.І. Щека, К.І. Ящук, С.В. Тімар //Залізничний транспорт України. № 3 (152).-Київ: НДКТІ" АТ "Укрзалізниця.,2024.-c.24-31; Бібліогр.:15 назв.Всім підрозділам АТ «Укрзалізниця», незалежно від їхнього розміру та сфери діяльності, бажано ініціювати процес впровадження ІТ-ризик менеджменту, який має бути постійним і комплексним та охоплювати всі аспекти ІТ-інфраструктури та інформаційних систем товариства. Непродумана імплементація готового фреймворку, навіть розробленого під потреби залізничних систем, але для умов іншої країни, може мати негативні наслідки для вітчизняних залізниць через неаплікабельні методи контролю, різницю в технологіях, законодавстві, кваліфікації робочій сили.
Електроенергетика
62

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.31

   ГУНЬКО І. ВИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОХОДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ВІД НИЗЬКОВУГЛЕЦЕВИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ / І. ГУНЬКО, В. ЛИСИЙ //Вісник Хмельницького національного університету. №5(341).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2024.-c.289-295; Бібліогр.: 23 назв.Визначення обсягу електроенергії отриманої споживачем від НВДЕ необхідно для підтвердження її походження, що дозволить виробникам випускати продукцію з зеленим маркуванням. В статті представлено метод розрахунку окремих складових перетікань електроенергії у вітках схеми електричної мережі, викликаних генеруванням та споживанням у вузлах. Згідно з методом визначається частка електроспоживання конкретного споживача електроенергії, що забезпечується з джерел енергії з низьким карбоновим слідом, підключених до електричної мережі. В основі методу лежить математична модель визначення коефіцієнтів розподілу потужності відновлюваних джерел енергії у вітках електричної мережі.
Електроенергетика
621.31

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.316.71

   Синецький А.В. ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ПЕРЕТВОРЮВАЧА ДЛЯ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ СТАЦІОНАРНИХ УСТАНОВОК ПРОМИСЛОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ / А.В. Синецький, І.М. Коцур //ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА. № 3.-Запоріжжя: Національний університет "Запорізька політехніка".,2024.-c.7-15; Бібліогр.:13 назв.Запропонована методика щодо визначення коефіцієнту посилення перетворювача та параметрів роторного кола електромеханічної системи, яка дозволяє визначити коефіцієнт трансформації узгоджувального трансформатора при оптимальному значенні коефіцієнту посилення за напругою. Запропонована методика може бути застосована при моделюванні складних потужних високовольтних електромеханічних систем особливо для стаціонарних установок промислових вентиляторів.
Електроенергетика
621.316.71

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.312

   Сінчук І.О. Підхід до покращення якісних показників електроенергії залізорудних підприємств / І.О. Сінчук, М.Г. Котякова //Вісник Криворізького національного університету. Вип. 57.-Кривий Ріг:ДВНЗ КНУ.,2023.-c.43-52; Бібліогр.:14 назв.У статті запропоновано підхід щодо вирішення наукове завдання з теоретичного обгрунтування та розбудови принципів визначення, контролю параметрів показників якості елктричної енергії та побудови систем коригування енергетичних показників елктричної енергіїї шляхом керованого впливу на роботу мережевого інвертора,за рахунок застосування теорії нейро-нечітких мереж у системі керування його роботою за данними діючого значення основних показників якості електричної енергії та імперично розрахованих показників втрат електричної енергії у розподільчій мережі залізорудних підприємств.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.311

   Шрам О.А. Визначення доцільних засобів накопичення електроенергії в мережах промислових підприемств / О.А. Шрам, Ю.Г. Качан //Вісник Криворізького національного університету. Вип. 57.-Кривий Ріг: ДВНЗ КНУ.,2023.-c.52-59; Бібліогр.:16 назв.В статті розглянуто сучасні способи накопичення електроенергії, які можуть бути використані в мережах промислових підприеств. До них відносяться акумуляторні батареї, двошарові електростатичні кондесатори, гідроакумулюючі станції та водневі установки. В статті розглянуто сучасні способи перетворення водню в електричну енергіюза допомогою твердооксидних паливних елементів.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.311

   Берідзе Т.М. Дослідження критеріїв оцінювання якісних показників електропостачання промислових підприємств / Т.М. Берідзе, І.В. Касаткіна, С.М. Бойко //Вісник Криворізького національного університету. Вип. 57.-Кривий Ріг: ДВНЗ КНУ.,2023.-c.121-127; Бібліогр.:10 назв.За результатами проведенних досліджень можна зробити висновокпро те що, рівень напруги якісно впливає на показники якості електричної енергії розподільчих мереж промислових підприємств що підвищує ефективність функціонування їх електромеханічних комплексів та систем. Проведені дослідження підтвердили необхідність та склали підгрунтя для вирішення проблеми вибору відповідного рівня напруги розподільчих мереж, як до 660В і більше 1000В. Статистичний матеріал, який підтверджує наші висновки.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.311

    Водень та перспективи водневої енергетики / Я.В. Ярошенко та ін. //Збірник наукових праць НГУ. № 75.-Дніпро: Національний ТУ "Дніпровська політехніка".,2023.-c.85-96; Бібліогр.:17 назв.Отримані результати визначають основні шляхи майбутнього впровадження на промисловому рівні водневих накопичувачив для збалансування енергосисиеми України шляхом накопичення надлишкової енергії, виробленої в непіковий час, або при мінімальній потужності навантажень в мережі, задля більш ефективної децентралізації енергетичного сектору держави.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.3

   Абдулвелеев, И. Р. Основы элекгробсзопасности в электроэнергетике : учебное пособие: ЭБ / Абдулвелеев, И. Р..-М;Вологда: Инфра-Инженерия,2022.-100 c.
Цена: б.ц.

Електроенергетика
621.3(07)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.315

   МАРТИНЮК В. МЕТОД КЕРУВАННЯ ГІБРИДНОЮ СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ / В. МАРТИНЮК, О. РУДЕНОК //Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. № 4( 72).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2022.-c.58-61; Бібліогр.:9 назв.В роботі розглянуто інтелектуальне керування гібридною сонячною електростанцією. Встановлено, що інтелектуальне керування гібридною сонячною електростанцією гарантує, що поточна генерація та навантаження в будь-який момент будуть ідеально підібрані. Система забезпечує постійну стабільність, швидко реагуючи на стрибки генерації та навантаження.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.315

   МАРТИНЮК В. МЕТОД КЕРУВАННЯ ОПТИМІЗАТОРОМ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ / В. МАРТИНЮК, А. ГРЕБІНЧУК //Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. № 4( 72).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2022.-c.77-80; Бібліогр.:16 назв.Потужність на навантаженні другої сонячної панелі (коричнева крива), яка працює без оптимізатора сонячної панелі, значно менша, ніж потужність сонячної панелі (синя крива). Це означає, що друга панель, яка працює без оптимізатора сонячної панелі, не працює в точці максимальної потужності сонячної панелі.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.315

   МОРКУН Н. МЕТОД АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯМ СОНЧНОЇ ПАНЕЛІ / Н. МОРКУН, Д. ХОМА //Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. № 4( 72).-Хмельницький: Хмельницький національний університет.,2022.-c.105-107; Бібліогр.:8 назв.Розроблений метод автоматичного керування позицією сонячної панелі має на меті покращення способу знаходження сонця на небосхилі. За результатами проведеної роботи розроблено метод що дозволяє за допомогою камери відслідковувати положення сонця на небі та керувати положенням сонячних панелей відносно сонця. Проведено перевірку методу, і доведено його роботодатність для виконання необхідних завдань.
Електроенергетика
62(06)

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.31

   Денисюк С. П. Підвищення якості електропостачання у ENERGY SMART COMMUNITY з джерелами розосередженої генерації / С. П. Денисюк, Д. Г. Дерев’янко, Г. С. Бєлоха //Вісник Вінницького політехнічного інституту.-2021.-№5.-c.64-70. - Библиогр.: 15 назв.В роботі пропонується перетворювач на базі розробленої слідкувальної системи з релейним керуванням і примусовим формуванням споживаних і генерованих з мережі струмів синусоїдної форми за відсутності фазового зсуву між напругою й струмом.
Електроенергетика
621.31

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.311

   Касян, С.Я. Енергоощадна цінність логістичних та комунікаційних детермінант маркетингової діяльності високотехнологічних підприємств в електронному бізнесі: монографія: ЭБ / С.Я. Касян.-Дніпро: НТУ "ДП",2020.-232 c.
Цена: б.ц.

Електроенергетика
621.311

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.31

    Керування потоками енергії у приводі електромобіля із додатковим джерелом постійного струму / О. О. Бешта, С. С. Худолій, М. Нойбургер, Н. Нойбергер //Науковий вісник Національного гірничого університету.-2019.-№2.-c.67-71. - Библиогр.:10 назв.; Текст англ.Розробка принципу побудови системи керування інвертором для одночасного управління потоками енергії від двох джерел постійного струму у приводі електричного транспортного засобу.
Електроенергетика
621.31

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.31

   Сінчук О. М. Система керування асинхронними машинами із двома роторами для гібридних транспортних засобів / О. М. Сінчук, І. А. Козакевич //Науковий вісник Національного гірничого університету.-2019.-№2.-c.72-78. - Библиогр.:15 назв.; Текст англ.Аналіз принципів побудови системи керування двороторною асинхронною машиною в ролі розділювача потужності у складі гібридного транспортного засобу. Виявлення особливостей функціонування даної електромеханічної системи при роботі двигуна внутрішнього згорання та при його відключенні.
Електроенергетика
621.31

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


УДК 621.31

    Можливості застосування електричних методів моделювання до аналізу робочих процесів мереж водопостачання / В. С. Бойко, М. I. Сотник, О. Г. Гусак, С. О. Хованський //Науковий вісник Національного гірничого університету.-2019.-№2.-c.87-93. - Библиогр.:10 назв.; Текст англ.Мета-розвиток нового наукового напряму — електричних методів моделювання робочих процесів в електромеханічних системах мереж водопостачання.
Електроенергетика
621.31

Замовити електронну доставку документаЗамовити переклад


1 2 3 38