ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
275959
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


18-21 вересня Х Львівський міжнародний бібліотечний форум

  ЗАХОДИ  // 18-21 вересня Х Львівський міжнародний бібліотечний форум

Прес-реліз Х Міжнародний бібліотечний форум 18-21 вересня 2019р.

ДЗ «ЦДНТБ ГМК України» приймала участь в ювілейному міжнародному бібліотечному форумі у м. Львів.

Форум, організований Українською бібліотечною асоціацією проходив під гаслом «Нова бібліотека-відповідальність кожного».

На пленарном засіданні за темою «Ключові елементи нової бібліотеки: люди, технології, ресурси» була цікава доповідь Rasa Stugliene, експерта з систем управління «робот-людина», Вільнюського університета, яка розповіла про досвід літовських колег про впровадження роботів-гуманоїдів в роботу бібліотек, які їх відмінності від людини та які проблеми в суспільстві змушують задуматися про роботів.

Проходили дискусії «Нова бібліотека: бути чи не бути?», де розглядались такі питання як:

Якою бути новій бібліотеці, чи залишуться бібліотеки їз тишею читацьких залів, бібліотечні коворкінги, кафе, соціальні мережи-хто сьогодні може бути ефективними стейкхолдерами промоції читання…

За темою «Дистанційне навчання і бібліотека» були представлені такі он-лайн курси, як «Бібліотека-відкритий публічний простір», створений за підтримки Програми ООН із відновлення і розбудови миру «Громадська безпека та соціальна загуртованість». Цей курс розроблен з 5 модулів, які вміщують в себе лекції, практичні завдання з подальшою видачею сертифікатів.

Тетяня Теренкова, координатор проекту IREX представила онлайн-курс Verifild з медіаграмотності: як зробити медіаграмотність щоденною звичкою», який включаю в себе різні форми навчання: мобільне, мікро-навчання, змішане навчання

Також були презентовані дистанційні курси Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Круглий стіл «Платні послуги у бібліотеці – якість та різноманітність» висвітлив питання, які постають перед бібліотеками при наданні послуг і що таке план на плані послуги.

Українські бібліотекарі творчо змінюють імідж бібліотек. Вони натхненно шукають нові ідеї, вивчають досвід європейських колег, тому в студії «Європейський стиль нової бібліотеки» говорили про те, яким має бути сучасний стиль бібліотеки, якою її бачать наші користувачі і громада.

В стендових доповідях «Пошук майбутнього» ДЗ «ЦДНТБ ГМК України» виступила з доповіддю «Створення орієнтованого на читача середовища».

Ще було дуже багато доповідей на різних локаціях форуму, відвідування BookForum, зустрічей з цікавими спікерами та колегами.

 


Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2020
Design and programming by Lemaryn