ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
283091
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


"Металургійна кухня" Метінвест

  Книги  // "Металургійна кухня" Метінвест

 

Перед вами — книга про гірничу справу та металургію. Незвичайна і проста водночас. Тут немає кілометрів формул і вагонів термінів. Лише найнеобхідніше і доступно написано, мало тексту й багато картинок, кумедні випадки та цікаві факти. Все це для того, щоб кожна, навіть далека від промисловості людина, могла зрозуміти, як усе влаштовано на металургійній «кухні». Така собі базова інструкція. До речі, весь процес видобутку руди та виробництва сталі ми порівнюємо саме із приготуванням їжі — тим, що близько і зрозуміло кожному. Бажаю вам отримати від книги таке ж задоволення, як від смачної їжі.

Камінь, бронза, залізо. Світ пройшов різні стадії розвитку — від найпростіших металів до технологічних сплавів. Зараз ми живемо під знаком іншого елемента таблиці Менделєєва — кремнію. Штучний інтелект вже існує нарівні з людським. Зовсім скоро «цифра» проникне в усі сфери нашого життя. Усього цього не було би, якби не сталь — без неї не вдалося би зібрати перший персональний комп'ютер. Я вважаю сталь ідеальним матеріалом, що змінює світ. Її можна переробляти нескінченну кількість разів. Вона — на віки.

Я виріс у сім'ї металургів. А в три роки вперше побачив розпечений чавун. Це видовище і свої емоції в той момент добре пам'ятаю й досі. Тепер я очолюю Групу Метінвест — найбільшу металургійну компанію країни й одну з найбільших у світі. Це робота моєї мрії. Створювати те, що приносить користь, — це драйв, гордість, самореалізація. У книзі є на що подивитися: гігантські кар'єри та шахти, вогнедишні печі. Ви дізнаєтеся, як кам'яні брили перетворюються на літаки, мости, хмарочоси… Усе те, що оточує нас щодня.

Юрій Риженков
Генеральний директор Групи Метінвест

Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2021
Design and programming by Lemaryn