ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
266520
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


По данному запросу не было найдено ни одной записи!

Центральна державна науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України

Має у своєму розпорядженні:

Добре укомплектованої і раціонально організованою документальною базою даних (як на паперових носіях, так і в електронному вигляді) по чорній металургії, гірничо-рудної промисловості, технології металів, трубопрокатному виробництві, коксохімії, вогнетривам, метизам, промисловому будівництву, внутрішньозаводському транспорту та ін. галузям промисловості. У фонді ЦДНТБ повно представлені всі види і типи літератури, включаючи описи винаходів до авторських свідоцтв, каталоги на промислове обладнання, стандарти України, міждержавні стандарти, норми, методичні інструкції та вказівки, правила і інша науково-технічна документація.

ВИДАЄ:

Понад 40 найменувань інформаційно-бібліографічних видань по законодавчій та економічній політиці України, по всіх переділах металургійної промисловості, включаючи весь спектр науково-технічної літератури, патентної, каталожної та нормативної документації, що забезпечує інформаційний супровід і документальне забезпечення програми розвитку ГМК України. За запитами підприємств, організацій, окремих фахівців

СКЛАДАЄ:

Бібліографічні списки, аналітичні довідки та огляди, тематичні добірки, сигнальну інформацію про переклади статей з поточних зарубіжних журналів, а також виконує переклади з англійської, французької, української мов.

ПРОВОДИТЬ:

Тематичні виставки та перегляди літератури, супроводжувані оглядами актуальних джерел і консультаціями перекладача і бібліографа; дні інформації; дні фахівців. На основі електронних баз даних, що включають довідково-пошуковий апарат ЦДНТБ, готує тематичні підбори літератури з різних тем;

НАДАЄ ПОСЛУГИ:

тематичний пошук літератури; поточне інформування по заданій тематиці; комп'ютерна верстка документів; копіювання, сканування та ін.

З метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників надає методичну допомогу науково-технічним бібліотекам галузі.

ОРГАНІЗУЄ:

практикуми, семінари, конференції

 

Всіх зацікавлених запрошуємо до взаємовигідної співпраці. Наша адреса: 49027, м.Дніпро, вул. В. Вернадського, 23, телефони 770-23-12.


Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2022
Design and programming by Lemaryn