Напрямки ГМКУ

Бібліотека спрямовує свій розвиток в різних напрямках, що об’єднані єдиною метою — розвивати країну через інформаційну підтримку промисловості, сталого розвитку, та соціальну підтримку наших користувачів.

Знайомтесь з інформацією, та долучайтесь до співпраці з нами.

Виробництво гірничо-металургійного комплексу України

Бібліотека надає інформаційну підтримку щодо основних напрямів розвитку гірничо-металургійної галузі. Веде тематичне інформування за запитами індивідуальних та колективних абонентів, допомагає в пошуку патентної документації, надає підтримку з нормативно-технічної документації та галузевих стандартів.

Мій спадок - родовід

Генеалогічна локація "Мій спадок" з вивчення родоводу. Якщо Ви ставили собі ці запитання, якщо Вам цікаво дізнатися про своїх пращурів - завітайте до нашого закладу на генеалогічні зустрічі з вивчення власного родоводу!. Ми гуртуємо однодумців, надаємо практичні поради, ділимося досвідом, запрошуємо фахівців!

Соціальний розвиток

В рамках психосоціальної та інформаційної підтримки, Бібліотека організовує та проводить масу івентів, які спрямовані на на соціальний розвиток та моральну підтримку гостей та жителів міста Дніпро. В просторі ВільноХаб_ЦДНТБГМКУ проводяться різноманітні майстер класи, воркшопи, тренінги, Арт терапії, квести, лекції, клуби, студія 3D-моделювання, та багато інших заходів. Соціальний розвиток населення України - це одна з наших цінностей. Таким чином, Бібліотека підтримує нашу країну не тільки через професійну галузь, а й через надання таких послуг.

Медіа-освіта

Можливість сприйняття інформації об’єктивно та без зайвого впливу емоційних висновків - це вміння. Вміння, що здобувається з опануванням медіаосвіти, яка є обов’язковою для кожної людини в нашому сьогоденні. Ми співпрацюємо з IREX , з ціллю отримання та розповсюдження якісної освіти у сфері медіаграмотності. Біібліотека є офіційним хабом цифрового вебпорталу “Дія”. Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту Дія.Цифрова освіта та пройти навчання з цифрової грамотності. https://osvita.diia.gov.ua/hubs Залучайтесь до наших заходів, знайомтесь з інформацією на нашому сайті та в наших соціальних мережах. Задавайте будь-які питання, у напрямку медіа-освіти, і ми вам відповімо

Хаб працевлаштування

На базі бібліотеки обладнаний коворкінг, з сучасною технікою, швидкісним інтернетом та затишними робочими місцями. Будуть проводитись тренінги, інтерактивні зустрічі, групові сесії та індивідуальні консультації. Кар’єрні консультанти надаватимуть підтримку в підготовці документів для початку та розвитку кар’єри, а сучасна техніка, якою забезпечили для реалізації цієї ініціативи, допоможе впроваджувати активності та дасть можливість молоді розвиватися. Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine – USAID Україна та виконується IREX in Ukraine.